Peter Dahl
2015-06-15
316626
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm, oramad