Jockum Nordström
2015-06-15
316624
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 148/250, litografi, ca bladmått 60x85 cm, oramad