Golvlampa
2015-06-15
316619
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, stomme i mässing, höj- och sänkbar, skärm med klädsel i tyg, höjd ca 137 cm
Slitage, foten med ytskador, senare klädsel