Yrjö Edelmann
2015-06-15
316610
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): Landskap, signerad Y Edelmann, ea, färglitografi, ca 68x54 cm