Gunnar Johnsson blandteknik
2015-06-13
316572
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR JOHNSSON (1917-2007): "Omfamning", signerad och daterad Gunnar Johnsson 1966 a tergo, blandteknik, ca 45x38 cm