Gunnar Johnsson blanteknik
2015-06-13
316566
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR JOHNSSON (1917-2007): "Cyklistvänner", signerad G Johnsson, daterad 1967 a tergo, blandteknik, ca 26x32 cm