Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EMIL LINDGREN, (1866-1940): Kvinna med brev, signerad och daterad E Lindgren -95, olja på duk, ca 58x55 cm
duklagning
316535
2015-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här