Elis Ryberg oljemålning
2015-06-13
316490
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ELIS RYBERG (född 1919): Furusundsleden, signerad Elis Ryberg, olja på pannå, ca 51 x 62 cm