LENNART JIRLOW
2015-06-20
316481
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936), "Restaurangköket", ur mappen "Promenad i kulinariskt Pariskvarter" 2011, signerad L. Jirlow, färglitografi, numrerad 247/385, 38 x 46 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.