Ulrica Hydman Vallien färglitografier
2015-06-13
316453
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade Ulrica HV, vardera numrerade 145/380, färglitografi, ca 34 x 45 cm
Ett glas med skada