Joan Miro litografi
2015-06-13
316450
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): (2), Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, 1965, färglitografier, Mourlot 363 resp 365, 37x27 cm vardera