Anders Palmér Stockholm olja
2015-06-13
316414
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Nybrokajen, signerad Palmér, olja på duk, ca 140x140 cm
Färgstänk