Karmstolar gustaviansk stil
2015-06-13
316403
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, träskuren dekor av bl a fleoroner och kannelyrer, monogramsignerade CFB, lösa plymåer, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, smärre ytskador, klädsel med slitage/skador