Man med gevär oljemålning
2015-06-13
316399
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man med gevär, signerad, olja på duk, ca 60 x 47 cm
Smärre färgbortfall