Lennart Rosensohn gouache
2015-06-12
316371
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Skördefest, signerad och daterad Rosensohn -83, gouache, 30x39 cm