Fat Yongzheng (1723-35)
2015-06-12
316303
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, Yongzheng (1723-35), dekor i famille rose med motiv av blommor, brättet med reserver innehållande antikviteter, diameter ca 37 cm
Lagning i brättet