Angelica Wiik litografi
2015-06-12
316224
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Jazzklubb", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 55x30 cm