Marint motiv oljemålning
2015-06-12
316209
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Marint motiv, olja på duk, ca 132 x 48 cm
Krackeleringar