M Pyk 4/24
2015-06-11
316203
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Mao -1968, signerad och numrerad M Pyk 4/24, färglitografi, 51x31,5 cm
PROVENIENS: Agardhs-Galleriet