Bojan Kina
2015-06-11
316165
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger av påfågel, höjd ca 20 cm
Nagg o skada vid fotring, smärre glasyrslitage