Lyktor smide
2015-06-11
316135
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LYKTOR, 1 par, 1900-talets första hälft, bemålad plåt och smide, gultonat glas, för montering, höjd 109 cm
Slitage, färgbortfall