Roland Svensson
2015-06-11
316132
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "HMS Ymer i arktis", signerad Roland S, 69/200, färglitografi, 43x33 cm