Bordslampor Hongkong
2015-06-10
316021
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, mörkpatinerad koppar, förgylld dekor med landskap och växter, inköpta i Hongkong 1950-tal, höjd 78 cm