Åke Pallarp etsning
2015-06-10
316016
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÅKE PALLARP (1933-2013): Midsommar, signerad Åke Pallarp, färgetsning, bladmått 53x39 cm, bildmått 17x11 cm , oramad