M Pyk
2015-06-10
315986
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Sauna", signerad och daterad M Pyk 1979, blandteknik på papper, 16,5x24,5 cm, oramad