Trädgårdsstolar i gjutjärn
2015-06-10
315967
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÄDGÅRDSSTOLAR med karm, 1 par, 1900-talets slut, grönpatinerat gjutjärn, teak, sitthöjd 43 cm
Slitage