Fat Kina 1800-tal
2015-06-10
315840
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SERVERINGSFAT, porslin, Kina, 1800-tal, konturerat brätte, dekor i emaljfärger med motiv av blommor mot blå bakgrund, 40x31 cm
Smärre bruksslitage