Stemcups Kina
2015-06-10
315835
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STEMCUPS, 2 st, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger med motiv av blommor, höjd ca 8 resp 9 cm
Större med mynningsnagg