Angelica Wiik färglitografi
2015-06-09
315811
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Hjärter dam", signerad Angelica Wiik, 33/290, färglitografi, ca 61x39 cm, oramad