Bellmanstolar 1700-tal
2015-06-09
315793
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 2 st, 1700-tal, s.k. Bellmanstolar, sitthöjd ca 44 cm
Skador, renoverade, senare bemålning