Theo Tobiasse färglitografi
2015-06-25
315576
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEO TOBIASSE (född 1927), figurkomposition, färglitografi, signerad Theo Tobiasse, numrerad 84/150, bildyta ca 53x69 cm