Roberto Matta färgetsning
2015-06-11
315572
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROBERTO MATTA (1911-2002): ur sviten FMR, färgetsning på japanpapper, 1971, signerad, numrerad 68/85, 23,5x17,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.