Nils Nilsson Skum 1895 års bilder
2015-06-08
315554
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Rendrivning på fjället,
signerad och daterad NN Skum 1895 års bilder, blandteknik, 25x34,5 cm