Golvlampa
2015-06-07
315510
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, 2 böjbara armar, stomme i mässing, höjd ca 152 cm
Slitage, fot med mindre bucklor, skärmtyg med fläckar