Bo Sjöberg olja på pannå
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BO HOLGER SJÖBERG (född 1938), olja på pannå, signerad B Sjöberg, ca 1960-tal, 120 x 100 cm
Kuntoraportti
315481
Päivämäärä:
2015-06-10