Lennart Gram
2015-06-07
315467
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART GRAM (1910-1996): (2) Barscen och Sjömän, signerade Gram, akvarell och tusch, varierande mått