Tage Hedqvist 1978 oljemålning
2015-06-07
315383
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997): Stilleben med pumpa och kanna, monogramsignerad och daterad TH -78, olja på duk, 72x91 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj