Bengt Lindström litografi
2015-06-07
315379
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, färglitografi, 128/150 32x25 cm