Tage Hedqvist Castellnou 1971
2015-06-07
315372
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Castellnou", monogramsignerad och daterad TH -71, olja på duk, 100x81 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj,