Tage Hedqvist 1940
2015-06-07
315368
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997): Seglats, signerad och daterad Hedqvist -40, olja på pannå, 73x92 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj,
Kantslitage