Tage Hedqvist olja
2015-06-07
315350
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997): Båt Stockholm, monogramsignerad och daterad TH -35, olja på pannå, 32x40 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj,
Kantskador