Pierre Olofsson
2015-06-07
315277
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON, (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 171/520, litografi, 24x21 cm