Alexandre Fassianos torrnål
2015-06-14
315259
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Figurkomposition, signerad Fassianos 17/35, torrnål tryckt i färg, 11x9 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983) utställningskatalog+kort medföljer