Ragnar von Holten
2015-06-14
315249
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAGNAR VON HOLTEN (1934-2009): Komposition, signerad och daterad -65, blandteknik, ca 27 x 34 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)
Ej examinerad ur ram