Gunnar Norrman
2015-06-07
315246
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Strandbrink", signerad och daterad G.Norrman 1978, 93/100 torrnålsgravyr, ca 16x13 cm