Fotogenlampa
2015-06-06
315165
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOTOGENLAMPA, 1900-talets början, behängd med slipade prismor, höjd ca 145 cm
Slitage