Fernand Léger färglitografi
2015-06-14
315162
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LEGER, Fernand (1881-1955): Komposition, signerad F. Léger i blyerts, onumrerad, färglitografi, 40x28 cm
PROVENIENS: Galerie Pierre
Skulptören Eric Grate (1896-1983)