Halsring silver 9 ryska berlocker/påskägg
2015-06-08
315130
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
HALSRING, silver, 9 berlocker i form av ägg, delvis emalj och ryska, delvis förgyllda
Emaljskador, ringar ej ihoplödda