Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, 1900-talets första hälft, sannolikt England, mahognyfaner, ben med kanneleringar, utfällbar skiva, höjd ca 71, 91x45+45 cm
Slitage
315077
2015-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här