Bord
2015-06-06
315077
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, 1900-talets första hälft, sannolikt England, mahognyfaner, ben med kanneleringar, utfällbar skiva, höjd ca 71, 91x45+45 cm
Slitage