Primus Mortimer Pettersson
2015-06-06
315041
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Landskap med huskroppar, osignerad, akvarell, 52x62 cm
Reva, veck